Ubytovanie v Bukovina

Kompletná ponuka celého ubytovania v Bukovina. Nájdite si jeden z apartmány a penzióny priamo v meste, alebo aj v okolí Bukovina, kde nájdeme mestá Bobrovník, Ižipovce, Prosiek, Liptovská Sielnica a Bešeňová.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


2 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 2 1 

1. Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina StarStarStarStar

Foto: Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Set in Bukovina in the Žilinský kraj region, Two-Bedroom Holiday Home in Bukovina is a 4-star property boasting free WiFi. The 4-star holiday home features mountain views and is 45 km from Donovaly.

Hotely v okolí Bukovina

Kvôli obmedzenému počtu ubytovacích zariadení v v Bukovina, sme rozšírili výsledky hľadania o ubytovacie možnosti v blízkom okolí Bukovina. Ďalšie ubytovacie zariadenia sú zoradené podľa vzdialenosti od Bukovina.


2. Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica StarStarStarStar

Foto: Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica
Vzdialenosť: 3.1 km
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Three-Bedroom Holiday Home in Liptovska Sielnica is situated in Liptovská Sielnica. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. The holiday home includes 3 bedrooms and a kitchen with a microwave and a fridge. A TV is offered.


2 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: